ParamountDax ile İşlem Yapmaya Başlayın ve Benzersiz Araçları Keşfedin

Sayın Değerli Kullanıcılar,

İster kripto alanında yeni olun ister uzman olun isterseniz de işlem yapmaya başlamak istiyor olun, yapmanız gereken ilk adım işlem yapmanın ne olduğunu ve nasıl çalıştığını bilmektir. Çünkü bu sektörde bazı temel bilgilere sahip olmak bir avantajdır. Alım satım yapma hakkında biraz bilgi toplarken, size yardımcı olacak ve rehberlik edecek en iyi kripto işlem platformlarından birini bulun.

ParamountDax işlem platformu, teknik bilgiye sahip bir uzman ya da uzman olmayan biri tarafından kullanılabilen, çok basit bir kullanıcı arayüzüne sahip ve kullanıcı dostu bir gösterge tablosu sağlar.

ParamountDax İşlem Platformunun Özellikleri

ParamountDax işlem platformu, kripto ticaretinizi iyileştirmek ve kolaylaştırmak için tasarlanmış çok sayıda işlevle birlikte gelir.

İşte platformun temel özelliklerinden ve hizmetlerinden birkaçı;

Şimşek Gibi Hızlı Emir Defteri

ParamountDax emir defteri, kripto para birimi alım satımı söz konusu olduğunda bir işlemi asla kaçırmamanızı sağlamak üzere sürekli olarak şimşek hızında güncellenir ki bu oldukça önemli bir özelliktir.

Para Yatırma İşlemi:

Parayı ParamountDax hesabınıza yatırmanın çeşitli yöntemleri vardır.

  • Banka havalesi — çok yakında
  • Banka ve Kredi Kartı
  • Kripto para

Ayrıca depozitoda komisyon yoktur. Ancak, özel bankanız sizden transfer ücretleri için ücret alabilir.

Benzersiz Temel Özellikler

  • Doğrudan “ATC” Grafiği Üzerinden İşlem Yapın

ATC, kripto alanında benzersiz bir modüldür ve kullanıcıların doğrudan bu grafik üzerinden “Zararı Durdur ve Kârı Al” ile birlikte birden fazla işlemi gerçekleştirmesine olanak tanır. Çok çeşitli ülkelerden gelen yatırımcılara bu özellik sağlanmakta ve ParamountDax, kullanıcılarına verimli ve duyarlı bir kripto alım satım deneyimi sunmak için bir dizi temel özellik içermektedir.

Anında Bonus Hesabı — Çok Yakında

Yeni “Anında Bonus” hesap özelliği, piyasada bulunan en yüksek yüzdeye sahip kullanıcılarımız için “Faiz Oranı, Teminat Olmadan” sunduğumuz birkaç geliştirmeden sadece biridir.

Günlük Ödül Bonusu/Kupon

PRDX Yakma işlemi

İşlem İndirimi

Güçlü Referans

ParamountDax Emir Türleri

ParamountDax, mecvut piyasa kurunda düğmeye bastığınız anda alım satım işlemlerini gerçekleştirmenize olanak tanıyan standart piyasa emirleri de dahil olmak üzere bir dizi emir türü içerir. Limit emirleri, emrinizin gerçekleştirilmesini istediğiniz fiyatı seçmenize olanak tanır ve size daha fazla esneklik sağlar.

Koşullu Emirler

Koşullu emirler, belirli bir fiyat seviyesine ulaşmayı da içeren önceden belirlenmiş bir olay meydana geldiğinde ve koşullu bir emir yapılandırılırken gerçekleştirilir. Koşullu Emir, bir yatırımcı/işlemci tarafından önceden belirlenen bir tetikleyici fiyatta uygulanan bir alış veya satış emridir.

ParamountDax, kullanıcılarına en iyi alım satım ortamını sunmayı amaçlamaktadır. İşlem platformumuz, alım satım tarzınıza uyan çok sayıda özellik ve araçla size birinci sınıf bir işlem deneyimi sunar. ParamountDax Borsası’nın diğerlerinden farklı olmasının nedeni budur.

Bol şans. Yakında görüşmek üzere!

Websitesi: https://www.paramountdax.com

Bu arada, katılmak isteyebileceğiniz sosyal medya platformlarımıza ait linkler:

Telegram: https://t.me/joinchat/LNehJxUX9sVoZabNrnaEZA

Twitter: https://twitter.com/ParamountDax

Facebook:https://www.facebook.com/Paramountdax-2024636494500768

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/paramountdax-exchange

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5137789.0

Reddit: https://www.reddit.com/r/ParamountDax/

“Yeni Nesil Kripto Para Borsası”- ParamountDax kripto borsacılığı, kripto influencer’lığı ve diğer dijital para birimlerinde başarı için bir basamak sunuyor.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store